STARTUJEME PODCAST

Společně s mojí kolegyní Petrou jsem se rozhodly skočit do toho konečně po hlavě a rozjet podcast. Sice ještě nemáme název, ale to nevadí. To nějak vyplyne (doufáme) :).

Téma podcast viselo nějakou dobu ve vzduchu, až nastal ten den. Náš první podcast je na světě. Pokud nevíte, tak podcast je zvukový záznam rozhovoru, který se pak umísťuje na internet či do speciálních aplikací. Naše první téma není úplně specifické. Chtěly jsme se vám představit a odpovědět na pár otázek, které jsme si jedna na druhou připravily. Buďte k nám, prosím, shovívaví. Je to náš první :).

Samotné téma podcastů není tak těžké, horší je to s technickýma znalostma. Kam nahrát podcast? Jak ho dostat na Spotify? A další a další otázky. V tuto chvíli naše podcasty běží na Youtube a třeba se nám to podaří přesunout i na level výš.

Petra Uzan je majitelka firmy Kosmetika HB, která dováží do ČR kosmetiku z Mrtvého moře (já jsem součástí od roku 2017), lektorkou online kurzu Hebrejština pro začátečníky a maminkou dvou (skoro tří) kluků.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *