Náš příběh začal už za dob ,,ježka a Jágra“ …. Už od mala jsme spolu byly zvyklé trávit hodně času. Jelikož se naše rodiny znaly, tak jsme spolu všichni každoročně jezdili na hory, k moři a na společné víkendy. Díky tomu se z nás staly kamarádky a skvělé partačky na dovolenou. A tím to vlastně všechno začalo :).

Aby toho nebylo málo, tak jsme začaly chodit i na stejnou střední školu, i když do jiného ročníku. Během střední školy přišel konečně náš první společný výlet do Londýna. Bylo to sice jen na jeden den a více času jsme proseděly v autobuse, ale stálo to za to.

Po střední škole jsme se na chvilku vzdálily, a to když Anička odjela do její vysněné Ameriky, kde pracovala jako aupair. Co si budeme povídat. Společné setkání po roce, se muselo velkolepě oslavit. Kde jinde než na Havaji :). A abychom si nechyběly, tak se každé ráno potkáváme v kanceláři, kde se každá věnujeme svému oboru.

Od té doby jsme spolu procestovaly plno krásných míst, ale jak se říká, všude dobře doma nejlíp. A náš domov je PRAHA. Z vlastní zkušenosti víme, že poznat město a objevit jeho krásy, je občas obtížné. Každé město má svá zákoutí, které znají jenom místní a málokdy se o nich dozvíte v průvodcích.

Vždy, když se chystáme někam vycestovat, tak si uděláme vlastní průzkum. Projíždíme fotky na internetu, čteme články od místních a hledáme zajímavá místa na mapě. Díky tomu máme představu, co všechno chceme vidět a zažít. Nemůžeme ale naplánovat všechno, protože někdy ty nejlepší místa, najdete náhodou :).

PRAGUE LIKE LOCAL

Díky tomu jsme rozhodly, přiblížit vám Prahu našima očima. Pojďte s námi prozkoumat milovanou Prahu. Ukážeme vám historické památky, nejkrásnější výhledy a krásné parky. Dáme vám tipy na výborná bistra, restaurace a lahodnou kávu z místních pražíren. Vyhledáváte kulturu a zajímavé akce? Praha jich nabízí opravdu mnoho. PRAGUE LIVE LOCAL je pro všechny, kteří ji chtěji poznat jinak než jen podle turistických průvodců.

Pokud se chcete podívat do Prahy či jejího okolí, ale lámete si hlavu s ubytováním, cestou a programem. Napište nám. Podle toho, co vás baví, vám vytvoříme program na míru. Pomůžeme vybrat ubytování podle vašich představ, třeba i v srdci samotné Prahy.

Poznejte s námi srdce Evropy!

Ann & Míša

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *