Očima ve hvězdách, nohama na zemi.

Přesně takto bych se popsala v jedné větě. Jsem holka z Prahy, které je práce koníčkem a má snahu se posouvat dál. Jsem snílek, ale zároveň realista. Pokud bych měla napsat seznam mých snů a přání, tak by mi asi stránka nestačila. I když jsem podle mého názoru velký realista, tak i já si občas nasadím ty krásné růžové brýle a doslova se vrhnu hlavou proti zdi. Ale to tak máme určitě všichni.. Mám ráda svůj klid, ale zároveň furt něco vymýšlím. Joo a také mám ráda módu a nákupy :).

Jsem milovnice snídaní a ráda hledám krásná místa.

Nic mi nenastartuje den lépe, než ranní snídaně na zahrádce. Kdybych si měla vybrat jedno jídlo denně, tak by to byla právě dlouhá snídaně při ranním sluníčku. Další moje záliba je cestování, kdybych mohla a práce mi to dopřála, tak procestuju celý svět. Navštívím všechna místa z mého seznamu přání a budu objevovat všechno nové. Budu přidávat fotky jídla, lidí, moře… a zaspamuji všechny své sociální sítě :).

Byly ale časy, kdy mi cestování nic moc neříkalo. i když jsem byla každoročně s rodičema u moře. Prostě moře! Zlom nastal až první rok na vysoké. Moje kamarádka tou dobou pracovala v Americe jako aupair a my jsme se rok neviděly. Od začátku jsem plánovala, že se za ní přijedu podívat a poprvé se vydám sama přes oceán. Nakonec jsme skončily na Hawaii a strávily tam krásné dva týdny. Byl to krásný zážitek a tím to všechno začalo. Teď už si nedokážu představit rok, kdy nenavštívím místo, kde jsem nikdy nebyla..

Možná tyto řádky čte právě někdo, kdo mě zná a říká si ,,Proč má webovky?“.

Jelikož pracuji již několikátým rokem v Kosmetice HB, která dováží produkty z Mrtvého moře a starám se tam mimo jiné i o e-shop a sociální sítě, tak mám k online světu už nějaký vztah. Spolu s majitelkou Péťou jsme vytvořily online kurz JAK VYTVOŘIT E-SHOP, KTERÝ BUDE VYDĚLÁVAT, kde pomáháme nastavit e-shop od A do Z a také předáváme naše rady a zkušenosti z praxe ohledně podnikání v e-shopu.

Obdivuju lidi, co píšou zajímavé články a dávají skvělé tipy na různá místa. Mám ráda fotky z jejich cest a ráda jejich článku či videu věnuju svůj čas. Také mám ráda články, které člověka nakopnou a nebo mu ukážou něco nového.

PRAGUE LIVE LOCAL

Spolu s mojí kamarádkou Aničkou jsme založily projekt PRAGUE LIVE LOCAL. I když cestování a objevování nových míst milujeme, tak Praha je náš domov. Je to místo, kam se vždycky rády vracíme. Praha má plno krásných míst, které nenajdete v průvodcích. S námi poznáte Prahu jako místní :).

Jsem tady!

Jsem Míša a mám radost, že tě to zavedlo ke mně :).