V online světě se pohybuji už od svých třinácti let. Můj důvod, proč být online, byla tenkrát sociální síť Spolužáci. V tu dobu, kdo nebyl na Spolužácích, jako by nebyl :). To bylo asi jediné, co jsem v tu dobu měla od rodičů dovolené. Spolužáky vystřídalo ICQ. Kdo neví o co jde, tak to byla chatovací aplikace, kde jste mohli mít své kontakty a hrát s nimi hry, posílat si zprávy či začínající smajlíky.

A PAK NASTAL ,,SOCIÁLNÍ BOOM“!

V patnácti letech jsem si založila svůj Facebook profil. V tu dobu na Facebooku moc lidí nebylo, ale prostě to hrozně frčelo a já ho musela mít. Pamatuji si, že jsem ho měla potají, aby na to rodiče nepřišli a musela jsem si trochu upravit věk, aby mě Facebook pustil mezi své profily. Po nějaké době následoval Instagram a to byla sociální síť pro mě. Jelikož ráda fotím a sdílím své fotky, tak proto mě Instagram zaujal víc.

Dnes se správou sociálních sítí živím a moje práce mě baví. Pracuji v Kosmetice HB, která dováží kosmetiku z Mrtvého moře. Mám zde nastarosti marketing, sociální sítě a komunikaci se zákazníky. Původně jsem zde začínala balit objednávky a obsluhovala e-shop. Časem se velký sklad kosmetiky přesunul na druhou stranu republiky.

A MNĚ SE OTEVŘEL NOVÝ PRACOVNÍ SMĚR.

Začala jsem postupně psát příspěvky na Blog a také připravovat příspěvky na Facebook a Instragram. Později jsme s majitelkou firmy e-shop, založily projekt ,,Rozjeď své podnikání„, který se zaměřuje na e-shop. Vytvořily jsme první online kurz Jak založit e-shop, který bude vydělávat a také mini videokurz 10 věcí, které si rozmyslet před založením e-shopu. Jelikož i já ráda online nakupuji :D, tak mi je tento směr blízký a líbí se mi činnosti, spojené s e-shopem. Možná to tak nevypadá, ale za správným chodem e-shopu stojí mnoho práce, která není vidět na první pohled.

Ráda se na Instagramu či Pinterestu inspiruji. Vybírám si zde restaurace, místa na výlety nebo se inspiruji v bytovém designu. Už několik let jsem si pohrávala s myšlenkou založení Blogu, ale vždy jsem se zasekla u tématu. V roce 2021 jsem se rozhodla, že do toho půjdu a založím si svůj Blog, na který jste se právě teď dostali.

Možná mi to bude nějakou dobu trvat, než si své téma úplně vyhradím, ale snad to se mnou zvládnete :). Chtěla bych se s vámi podělit o to, co mě baví, co umím a co mě inspiruje.

MÍŠA

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *